Polsystem SI Sp. z o.o. – systemy kontroli dostępu

Polsystem SI Sp. z o.o. – systemy kontroli dostępu
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

system kontroli dostępu

Polsystem jest firmą z Wrocławia, która od lat oferuje swoim klientom biznesowym wysokiej jakości oprogramowanie służące do rejestracji oraz kontroli czasu pracy osób zatrudnionych. System kontroli dostępu powstał z zamiłowania do technologii oraz z myślą o pracodawcach dając im możliwość uczciwej ewidencji i rozliczania czasu pracy, czy to w trybie stacjonarnym czy też na Home Office.

Przedsiębiorstwo Polsystem zajmuje się wykonywaniem kompleksowych usług informatycznych. Na tle konkurencji wyróżnia je fakt, iż zawsze podchodzi z odpowiedzialnością oraz starannością do projektowania, wytwarzania oraz wdrażania opracowanych rozwiązań informatycznych. W tym celu zapewnienia klientom komfortu i pewności co do zamówionej usługi poprzez zatrudnianie wykfalifikowanych pracowników.

Korzystając z usług firmy Polsystem klienci zyskują bezpieczeństwo, oszczędności, system skoncentrowany na indywidualnych potrzebach oraz dalsze wsparcie i rozwój wytworzonego systemu, a wszystko to by nowoczesnymi technologiami zmienić świat na lepsze.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Pierwsza strona internetowa
Pierwszy adres siedziby
ul. Ukraińska 4D 54-401 Wrocław
Pierwszy numer telefonu
717837890
Pierwszy NIP firmy
8942988197
Pierwszy REGON firmy
020245909
  • Polsystem SI Sp. z o.o. – systemy kontroli dostępu