Cyfrowe urzadzenia pomiarowe – Tespol Sp. z o.o.

Cyfrowe urzadzenia pomiarowe – Tespol Sp. z o.o.
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

Oscyloskopy cyfrowe to urządzenia, które przetwarzają sygnały elektryczne w obraz na wyświetlaczu. Celem przewodnim tych urządzeń jest wizualizacja sygnału elektrycznego. Oscyloskopy cyfrowe służą do pomiarów i testów jednej zmiennej w zależności od innej zmiennej.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

Jedną z firm, która oferuje sprzedaż tego rodzaju aparatury kontrolno-pomiarowej jest firma Tespol. Firma Tespol oferuje sprzedaż oscyloskopów cyfrowych producenta Tektronix. Oscyloskopy cyfrowe Tektronix są to jedne z najczęściej wybieranych przez inżynierów oscyloskopów, ponieważ charakteryzują się wysoką dokładnością, jakością, niezawodnością, a także poprawnością wyników mierzonych parametrów.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

W ofercie firmy Tespol znajdują się zarówno oscyloskopy cyfrowe Tektronix w formie standardowej, ale również kompaktowej, pracujące w różnych pasmach, a także zapewniające bardzo niski poziom szumów, co pozwala na pracę w paśmie aż do 70 GHz. W zależności od dostępnych rodzajów i modeli urządzeń każde charakteryzuje się pracą w różnych pasmach analogowych, o różnym próbkowaniu, a także z różną liczbą kanałów analogowych.

Tespol Sp. z o.o.

Pierwsza strona internetowa
Pierwszy adres siedziby
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Pierwszy numer telefonu
717836360
Pierwszy NIP firmy
8992410135
Pierwszy REGON firmy
930513685
  • Cyfrowe urzadzenia pomiarowe – Tespol Sp. z o.o.
  • Cyfrowe urzadzenia pomiarowe – Tespol Sp. z o.o.