BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław

BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

Firma „Bipal Automatyka Przemysłowa" to przedsiębiorstwo pochodzące z Wrocławia. Zajmuje się głównie wykonywaniem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, programowania oraz systemami wizualizacji i sterowania. W ofercie firmy należy wyróżnić systemy sterowania, które znajdują szerokie formy zastosowania w przemyśle, takie jak m.in. Sinumerik i Simatic. Firma wykonuje też kompleksowe projekty automatyki przemysłowej.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.1

Firma oferuje systemy zdalnego nadzoru i diagnostyki awarii, które opierają się na specjalistycznym sprzęcie. Umożliwia pracę na lokalnych sterownikach PLC, będąc w dowolnym miejscu na świecie. „Bipal Automatyka Przemysłowa" zapewnia bezpośrednie wsparcie dla działów utrzymywania ruchu w zakładach przemysłowych.

Automatyka przemysłowa Wrocław fot.2

Pomoc obejmuje m.in. modernizację sterowania i maszyn, projektowanie nowych rozwiązań i usuwanie awarii systemów automatycznego sterowania. Oferta obejmuje również projektowanie i wykonywanie szaf sterowniczych, które są przeznaczone do układów automatyki przemysłowej. Istnieje też możliwość modernizacji szaf zamontowanych na maszynach.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Pierwsza strona internetowa
Pierwszy adres siedziby
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Pierwszy numer telefonu
603443378
Pierwszy NIP firmy
6112439402
Pierwszy REGON firmy
021031197
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław