Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu

Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

Firma Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach ( województwo dolnośląskie) znajduje się na rynku od 2009 roku. Specjalizacją przedsiębiorstwa jest sprzedaż sprzętów poleasingowych, powindykacyjnych oraz pojazdów poflotowych i z wynajmów długoterminowych. Działalność firmy opiera się na dwóch głownych filarach.

Jeden z nich to outsourcing, czyli kompleksową obsługa sprzedaży, łącznie z przechowaniem obiektu, reklamą i oczywiście samą transakcją. Wszystkie detale są szczegółowo ustalane z klientem i dopasowane do jego wymagań oraz potrzeb. Drugą opcją jest AfterLease Box, skierowany przede wszystkim do firm leasingowych oraz banków z zasobami powindykacyjnymi. Oczywiście prywatni przedsiębiorcy posiadający np. pojazdy poflotowe czy dealerzy również mogą z niej skorzystać.

AfterLease Box to rozbudowany system aukcyjno- magazynowy ułatwiający kontrolę faktycznych stanów magazynowych, nawet z kilku lokalizacji. Firma cieszy się dobrą renomą i jakością, co potwierdza wiele nagród branżowych, między innymi Gazela Biznesu oraz Diament Forbesa z 2020 roku.

Europejskie Centrum Remarketingu

Pierwsza strona internetowa
Pierwszy adres siedziby
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Pierwszy numer telefonu
801009409
Pierwszy NIP firmy
8942976550
Pierwszy REGON firmy
021014968