IT Excellence Sp. z o.o. – Sage ERP

IT Excellence Sp. z o.o. – Sage ERP
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

IT Excellence to polskie przedsiębiorstwo działające w branży oprogramowania komputerowego, specjalizujące się w tworzeniu rozwiązań dla firm. Tworzy ono programy biznesowe z zakresu finansów i księgowości, zapewniające ciągłość rozliczeń i prowadzące dzienniki księgowań. Służy pomocą firmom zajmującym się handlem i usługami, poprzez m. in. pełną obsługę dokumentów kasowych i magazynowych, jest także w posiadaniu programu kadrowego i płacowego, umożliwiającego zarządzanie danymi.

Zaopatruje swoich klientów w specjalistyczny program Sage ERP ułatwiający zarządzanie produkcją, zapewnia kupującym ewidencję i amortyzację środków trwałych, dysponuje również zaawansowanymi narzędziami wspomagającymi analizę danych.

Oprócz tego dostarcza jeszcze oprogramowanie dające możliwość elektronicznego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie. Zapewnia pełną opiekę serwisową w zakresie zainstalowanego oprogramowania, w tym instalację aktualizacji programów, udzielanie konsultacji, a także świadczenie usług programistycznych.

IT Excellence Sp. z o.o.

Pierwszy adres siedziby
ul. Poświęcka 17/8 51-128 Wrocław
Pierwszy numer telefonu
717403944
Pierwszy NIP firmy
1182126746
Pierwszy REGON firmy
364953672
  • IT Excellence Sp. z o.o. – Sage ERP