Consultrix Wrocław – szkolenia BHP

Consultrix Wrocław – szkolenia BHP
Pierwsza kategoria
Pierwszy opis

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwe. Doskonale coś o tym wiemy, dlatego chcemy być ogromnym wsparciem dla wszystkich naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z oferty Consultrix. Oferujemy Wam kompleksowe usługi w atrakcyjnie niskich cenach. Zawsze ofertę jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu wszyscy do tej pory byli z nas zadowoleni.

Przede wszystkim zajmujemy się kompleksową obsługą BHP we wszystkich branżach. Swoje usługi koncentrujemy na terenie Dolnego Śląska, ale jeżeli istnieje taka potrzeba, to z powodzeniem dojeżdżamy do naszych klientów dalej. Zachęcamy także do skorzystania z naszych kursów specjalistycznych, które mogą okazać się cenną inwestycją na przyszłość dla pracowników.

Do tego organizujemy szkolenia z pierwszej pomocy. Warto z nami współpracować, ponieważ dużą uwagę przykładamy do tego, aby w przystępny i dobry sposób przekazać swoją wiedzę. Jeżeli macie do nas pytania, to śmiało dzwońcie do Consultrix.

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu

Pierwszy adres siedziby
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
Pierwszy numer telefonu
713487090
Pierwszy NIP firmy
9111901774
Pierwszy REGON firmy
020368291
  • Consultrix Wrocław – szkolenia BHP